
Кулі пневматичні JSB Diabolo Straton 4.5 мм 0.535 гр (500 шт)
- В наличии
- Код: 14530511
631 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відмінний варіант для мисливських цілей. Навіть якщо Ви полюєте на металевих кроликів або паперових голубів ці кулі будуть однаково ефективні. Універсальність боєприпасів перевірена на практиці.
Характеристика
| Підкатегорія: | Пневматичні кулі |
| Артикул: | 546112-500 |
| Виробник: | JSB |
| Модель: | Diabolo Straton |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Калибр оружия: | 4,5 мм |
| Масса пули (пневматика), г: | 0,53 |
| Количество в пачке, шт: | 500 |
| Країна походження: | Чехія |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JSB |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Пули для пневматического оружия |
| Калибр | 4.5 мм |
| Вес | 0.547 г |
| Упаковка | Круглая коробка |
| Количество в упаковке | 200 шт |
- Цена: 631 ₴
