Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія Diabolo Match існує з часів утворення компанії. Вона складається з боєприпасів для змагань і спортивної стрільби. Їх об'єднує висока точність і бездоганна якість. Усі кулі відбираються вручну.
Головно ці кулі призначені для стрільби на 10 метрів. Плоска головка в разі потрапляння забезпечує максимально чіткий отвір у паперовій мішені.
Diabolo Match Simple — порівняно недорогі пневматичні кулі калібру 4,5 мм.
| Артикул: | 001246-500 |
| Виробник: | JSB |
| Модель: | Diabolo Match Simple |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Калібр зброї: | 4,5 мм |
| Маса кулі (пневматика), г: | 0,535 |
| Кількість у пачці, шт.: | 500 |
| Країна походження: | Чехия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSB |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Кулі для пневматичної зброї |
| Калібр | 4.5 мм |
| Вага | 0.535 г |
| Упаковка | Кругла коробка |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
- Ціна: 380 ₴

