
влевовправо
Кільця Hawke Precision Steel. d - 25.4 мм Medium. Weaver/Picatinny
- В наличии
- Код: 39860085
1 733 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кільця і моноблоки Hawke призначені для кріплення оптичних пристосувань. В залежності від моделі кріплення виготовлені зі сталі або анодованого алюмінію з матовою поверхнею, що перешкоджає утворенню відблисків.
| Виробник: | Hawke |
| Додаткова інформація: | ВН - 9 мм. |
| Комплектація: | Ключ шестигранний (1) |
| Фіксація на зброї: | легкознімний |
| Матеріал: | Сталь |
| Кріплення: | Кільця |
| Країна виробник: | Китай |
| База кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Кількість в наборі, шт: | 2 |
| Країна походження: | Китай |
| Маса, г: | 149 |
| Висота підстави (BH): | Medium |
| Довжина / Габарити: | Висота - 41 мм, ширина - 42 мм |
| Діаметр кілець / Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IO Hawk |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 22 мм |
| Диаметр колец | 25.4 мм |
| Фиксация на оружии | Постоянная |
| Длина | 100 |
| Высота | 21 мм |
- Цена: 1 733 ₴

