
влевовправо
Кріплення моноблок для оптичного прицілу 25.4x11 мм (ластівчин хвіст) Medium
- В наявності
- Код: 14290356
495 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення монолітне на 3 болти та внутрішнім упором. Підходить для гвинтівок Hatsan 125, 70, 80, 90 та багатьох інших.
Характеристики:
Виробник: Beeman
Комплектація: Ключ шестигранний (1)
Фіксація на зброї: Постійна
Матеріал: алюмінієвий сплав
Кріплення: Моноблоки
Країна виробник: Китай
База кріплення: Ластівчин хвіст
Країна походження: США
Маса, м: 120
Висота основи (BH): Medium, 13 мм
Довжина/габарити: Довжина - 100 мм. Висота загальна – 40 мм, висота основи – 13 мм, висота центру – 26 мм. Ширина кільця – 41 мм, товщина кільця – 21 мм.
Діаметр кілець/Посадкове місце: 25,4 мм
Кут нахилу, МОА: 0
Винос, см: Ні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 |
| Стан | Нове |
| Довжина | 100 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Висота | 21 мм |
| Планка кронштейна | Ластівчин хвіст |
| Діаметр кілець | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Ширина планки | 11 мм |
- Ціна: 495 ₴

