
Пули для пневматики Coal Pointed кал. 4.5 мм 0.58 г ( 500 шт/уп)
- В наличии
- Код: 39840013
387 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичні кулі COAL - відмінний варіант для розважальної стрільби. В асортименті компанії величезний вибір пневматичних куль калібру 4,5 мм, 5,5 мм та 6,3 мм.
Пневматичні кулі Coal Pointed - одні із найпопулярніших. Конусоподібна форма дозволяє отримати максимальний балістичний результат. Підійде для середніх дистанцій до 50 метрів.
Абсолютный бестселлер компании! Вес пули идеально подходит для стрельбы по полевым мишеням. Форма пули обеспечивает высокую устойчивость при большом весе и идеальном размещении центра тяжести.
| Виробник: | Coal |
| Модель: | Coal Pointed |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Енергія, Дж: | 25 |
| Максимальна відстань, м: | 50 |
| Кількість в пачці, шт: | 500 |
| Маса кулі (пневматика), г: | 0,58 |
| Калібр зброї: | 4,5 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.58 г |
| Производитель | COAL |
| Страна производитель | Словения |
| Тип | Пули для пневматического оружия |
| Упаковка | Круглая коробка |
| Количество в упаковке | 500 шт |
| Калибр | 4.5 мм |
- Цена: 387 ₴
