
Пули для пневматики Coal Starter Domed кал. 4.5 мм 0.52 г ( 500 шт/уп)
- В наличии
- Код: 39840016
355 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичні кулі COAL - відмінний варіант для розважальної стрільби. В асортименті компанії величезний вибір пневматичних куль калібру 4,5 мм, 5,5 мм та 6,3 мм.
Пневматичні кулі Coal Starter Domed - бюджетна лінійка куль сферичної форми, які відмінно підійдуть для пневматичніх гвинтівок та пістолетів потужністю 7,5-16 Дж на відстані не більше 25 метрів.
| Виробник: | Coal |
| Модель: | Coal Pointed |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Енергія, Дж: | 16 |
| Максимальна відстань, м: | 25 |
| Кількість в пачці, шт: | 500 |
| Маса кулі (пневматика), г: | 0,52 |
| Калібр зброї: | 4,5 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.52 г |
| Производитель | COAL |
| Страна производитель | Словения |
| Тип | Пули для пневматического оружия |
| Упаковка | Круглая коробка |
| Количество в упаковке | 500 шт |
| Калибр | 4.5 мм |
- Цена: 355 ₴
