Active - компанія від бренду Skif Plus. Споживачі часто плутали компанію Skif та їхню більш бюджтну лінійку Skif Plus. Тому засновники компанїї вирішили змінити назву лінійку Skif Plus, щоб між ними була відмінність. Тепер більш бюджетні моделі поставляються під назвою Active. Сама продукція залишилася без змін, змін зазанала лише назва та коробка. Тому якщо Ви раніше користувалися продукцією Skif Plus - можете не переживати про якість Active, Ви отримаєте саме той, товар, який Вам так подобався.
Cockatoo — складний ніж-керамбіт, виконаний в EDC-форматі, який є представником нової колекції ножів Active (Skif Plus), представленої в 2022 році.
Клинок ножа виконаний з недорогої сталі марки 3Cr13, яка відрізняється хорошими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення ріжучої кромки. Витягується клинок за допомогою фліппера або шпенька і надійно фіксується у робочому положенні сталевою пластиною замка Liner Lock. Ніж обладнаний системою шарикопідшипників, що сприяє легкому та плавному вилученню клинка.
Накладки на рукоять виконані з пластику, сталеві лайнери. На закінченні рукояті розташоване кільце, характерне для ножів даного типу, для утримання зворотним хватом. Ніж Cockatoo обладнаний кишеньковою кліпсою у положенні tip-down.
Характеристики
| Производитель: | SKIF Plus |
| Модель: | Cockatoo |
| Ножи и холодное оружие: | Ножи складные |
| Тип замка: | Liner lock |
| Тип режущей кромки: | Обычная кромка |
| Длина клинка, мм: | 82 |
| Толщина клинка, мм: | 2.7 |
| Масса, г: | 128 |
| Материал накладки: | G-10 |
| Упаковка: | Коробка |
| Вид ножа: | ХОЗБЫТ |
| Цвет: | Black |
| Страна производитель: | Китай |
| Страна происхождения: | Украина |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Длина рукоятки | 118 мм |
| Тип | Складной |
| Длина ножа | 200 мм |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Антибликовая |
| Назначение | Повседневный |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал лезвия | 3Cr13MoV |
| Материал рукоятки | G10 |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Состояние | Новое |
| Вес ножа | 128 г |
| Длина в сложенном состоянии | 11.8 см |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Толщина лезвия | 2.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Клипса, Крепление на пояс |
- Цена: 450 ₴




