Active - компанія від бренду Skif Plus. Споживачі часто плутали компанію Skif та їхню більш бюджтну лінійку Skif Plus. Тому засновники компанїї вирішили змінити назву лінійку Skif Plus, щоб між ними була відмінність. Тепер більш бюджетні моделі поставляються під назвою Active. Сама продукція залишилася без змін, змін зазанала лише назва та коробка. Тому якщо Ви раніше користувалися продукцією Skif Plus - можете не переживати про якість Active, Ви отримаєте саме той, товар, який Вам так подобався.
Eleven — це складний EDC-ніж, представник нової колекції ножів Skif Plus, представленої в 2022 році.
Клинок профілю Drop point виконаний з недорогої сталі марки 3Cr13, яка відрізняється хорошими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення ріжучої кромки. Витягується клинок за допомогою фліппера і надійно фіксується у робочому положенні сталевою пластиною замка Liner Lock. Ніж обладнаний системою шарикопідшипників, що сприяє легкому та плавному вилученню клинка. Увігнуті спуски починаються з 1/3 від обуху, що в поєднанні з формою клинка забезпечує ножу хороші колючі і ріжучі якості. і має чіпку поверхню, що запобігає зісковзування.
Модель обладнана однопозиційною знімною кліпсою в положенні tip-up.
Характеристики
| Производитель: | SKIF Plus |
| Модель: | Eleven |
| Ножи и холодное оружие: | Ножи складные |
| Тип замка: | Liner lock |
| Тип режущей кромки: | Обычная кромка |
| Длина клинка, мм: | 95 |
| Толщина клинка, мм: | 3.1 |
| Масса, г: | 109 |
| Материал накладки: | G-10 |
| Упаковка: | Коробка |
| Вид ножа: | ХОЗБЫТ |
| Цвет: | Black |
| Страна производитель: | Китай |
| Страна происхождения: | Украина |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Длина рукоятки | 130 мм |
| Тип | Складной |
| Длина ножа | 225 мм |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Сатин |
| Назначение | Повседневный |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал лезвия | 3Cr13MoV |
| Материал рукоятки | G10 |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Состояние | Новое |
| Вес ножа | 109 г |
| Длина в сложенном состоянии | 13 см |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Клипса, Крепление на пояс |
- Цена: 765 ₴





