Active - компанія від бренду Skif Plus. Споживачі часто плутали компанію Skif та їхню більш бюджтну лінійку Skif Plus. Тому засновники компанїї вирішили змінити назву лінійку Skif Plus, щоб між ними була відмінність. Тепер більш бюджетні моделі поставляються під назвою Active. Сама продукція залишилася без змін, змін зазанала лише назва та коробка. Тому якщо Ви раніше користувалися продукцією Skif Plus - можете не переживати про якість Active, Ви отримаєте саме той, товар, який Вам так подобався.
Horse - це складний EDC-ніж, представник третього покоління Skif-Plus.
Клинок ножа виконаний у формі Spear point з широким злегка вигнутим обухом і має увігнуті спуски приблизно з 1/3 обуха. Така форма оптимальна до виконання щоденних завдань, оскільки її геометрія дозволяє ефективно різати і проколювати поверхню. Сталлю для клинка стала нержавіюча 3Cr13MoV, яку можна представити як високорезистентну до корозії та податливу до заточування. Крім того, на меч нанесено чорне фінішне покриття. Відривається меч фліппером або шпеньком, а фіксується замком Liner Lock. Пластина замку має насічки для зручнішого упору при закритті клинка. У складеному вигляді ножа носиться в положенні tip-down на односторонній кліпсі. Варто відзначити, що профіль тильної частини цього ножа схожий на силует голови коня, що і стало приводом назвати цю модель Horse. Накладки на рукоятку представлені у кількох кольорах: зелений, синій, оранжевий та чорний.
Характеристики
| Производитель: | SKIF Plus |
| Модель: | Horse |
| Ножи и холодное оружие: | Ножи складные |
| Тип замка: | Liner lock |
| Тип режущей кромки: | Обычная кромка |
| Длина клинка, мм: | 85 |
| Толщина клинка, мм: | 3 |
| Масса, г: | 130 |
| Материал накладки: | G-10 |
| Упаковка: | Коробка |
| Вид ножа: | ХОЗБЫТ |
| Цвет: | Green |
| Страна производитель: | Китай |
| Страна происхождения: | Украина |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Длина рукоятки | 125 мм |
| Тип | Складной |
| Длина ножа | 210 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Поверхность | Антибликовая |
| Назначение | Повседневный |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал лезвия | 3Cr13MoV |
| Материал рукоятки | G10 |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Состояние | Новое |
| Вес ножа | 130 г |
| Длина в сложенном состоянии | 13 см |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Клипса, Крепление на пояс |
- Цена: 464 ₴




