
Нож складной Active (Skif Plus) Kodiak (3Cr13MoV Steel) black
- В наличии
- Код: 630303
419 ₴
- +380 (98) 624-42-51Ольга
Active - компанія від бренду Skif Plus. Споживачі часто плутали компанію Skif та їхню більш бюджтну лінійку Skif Plus. Тому засновники компанїї вирішили змінити назву лінійку Skif Plus, щоб між ними була відмінність. Тепер більш бюджетні моделі поставляються під назвою Active. Сама продукція залишилася без змін, змін зазанала лише назва та коробка. Тому якщо Ви раніше користувалися продукцією Skif Plus - можете не переживати про якість Active, Ви отримаєте саме той, товар, який Вам так подобався.
Kodiak – це складний EDC-ніж, представник третього покоління Skif-Plus.
Клинок виконаний у формі Drop point з прямим ребром жорсткості від основи до вістря, а також з вузьким обухом. Клинком такої форми зручно проколювати та розрізати, тобто вона ідеальна для легкого EDC-ножа. Сталлю для нього послужила 3Cr13MoV, корозійна і досить м'яка, що є плюсом при заточуванні. Клинок витягується за допомогою фліппера, який у відкритому стані служить обмежувачем, і фіксується замком Liner Lock. Рукоять удобной формы, прекрасно лежит в руке, имеет накладки из алюминия с чёрным покрытием, на одной из которых - цветное изображение медведя породы Кодьяк. В сложенном виде нож носится в положении tip-down на односторонней клипсе.
Характеристики
| Производитель: | SKIF Plus |
| Модель: | Kodiak |
| Ножи и холодное оружие: | Ножи складные |
| Тип замка: | Liner lock |
| Тип режущей кромки: | Обычная кромка |
| Длина клинка, мм: | 90 |
| Толщина клинка, мм: | 2.8 |
| Масса, г: | 130 |
| Материал накладки: | Алюминий |
| Упаковка: | Коробка |
| Вид ножа: | ХОЗБЫТ |
| Цвет: | Black |
| Страна производитель: | Китай |
| Страна происхождения: | Украина |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Длина рукоятки | 160 мм |
| Тип | Складной |
| Длина ножа | 250 мм |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Антибликовая |
| Назначение | Повседневный |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал лезвия | 3Cr13MoV |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Состояние | Новое |
| Вес ножа | 130 г |
| Длина в сложенном состоянии | 16 см |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Клипса, Крепление на пояс |
- Цена: 419 ₴



