Active - компанія від бренду Skif Plus. Споживачі часто плутали компанію Skif та їхню більш бюджтну лінійку Skif Plus. Тому засновники компанїї вирішили змінити назву лінійку Skif Plus, щоб між ними була відмінність. Тепер більш бюджетні моделі поставляються під назвою Active. Сама продукція залишилася без змін, змін зазанала лише назва та коробка. Тому якщо Ви раніше користувалися продукцією Skif Plus - можете не переживати про якість Active, Ви отримаєте саме той, товар, який Вам так подобався.
Складний ніж Active (Skif Plus) Roper - представник третього покоління ножів від виробника Active (Skif Plus). Модель відрізняється наявністю паракорду на рукояті, завдяки чому буде актуальна для любителів аутдора.
Форма клинка є чимось середнім між Drop Point і Spear Point, має класичний вигляд і доповнена поздовжньою вибіркою на бічній частині. Клинок виконаний з нержавіючої сталі 3Cr13MoV, що відрізняється високими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення ріжучої кромки. Увігнуті спуски починаються з 1/3 від обуха, що у поєднанні з формою клинка забезпечує ножу хороші колючі та ріжучі якості.
Фіксація клинка здійснюється замком Liner Lock, пластина якого має насічку для зручнішого оперування однією рукою. Вилучення клинка відбувається за допомогою фліппера або шпенька, вихід швидкий, чому сприяє асист у конструкції осьового гвинта.
Накладки на рукоятку виконані з пластику, сталеві лайнери. Паракорд на рукояті дозволяє комфортніше утримувати ніж, а також служить гарним додатковим інструментом у разі потреби.
При вилазках на природу цей ніж буде дуже корисним супутником.
Присутня сталева кліпса для перенесення ножа у положенні Tip-down. Наскрізна конструкція дозволяє легко обслуговувати ніж.
Характеристики
| Производитель: | SKIF Plus |
| Модель: | Roper |
| Ножи и холодное оружие: | Ножи складные |
| Тип замка: | Liner lock |
| Тип режущей кромки: | Обычная кромка |
| Длина клинка, мм: | 97 |
| Толщина клинка, мм: | 2.7 |
| Масса, г: | 122 |
| Материал накладки: | Пластик |
| Упаковка: | Коробка |
| Вид ножа: | ХОЗБЫТ |
| Цвет: | Black |
| Страна производитель: | Китай |
| Страна происхождения: | Украина |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Тип | Складной |
| Длина ножа | 217 мм |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Антибликовая |
| Назначение | Повседневный |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал лезвия | 3Cr13MoV |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Состояние | Новое |
| Вес ножа | 122 г |
| Длина в сложенном состоянии | 12 см |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 97 мм |
| Ширина лезвия | 28 мм |
| Толщина лезвия | 2.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Клипса, Крепление на пояс |
- Цена: 428 ₴




