
Пули для пневматики Coal Xtreme FX. Кал. 4.5 мм. Вага - 0.675 г.(400 шт/уп)
- В наличии
- Код: 39840018
504 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичні кулі COAL - відмінний варіант для розважальної стрільби. В асортименті компанії величезний вибір пневматичних куль калібру 4,5 мм, 5,5 мм та 6,3 мм.
Лінійка важких пневматичних куль Coal Xtreme підходить для потужних пружинно-поршневих, газобалонних та РСР-гвинтівок.
Підходять для середніх та далеких дистанцiй
| Виробник: | Coal |
| Модель: | XTreme |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Енергія, Дж: | 40 |
| Максимальна відстань, м: | 50 |
| Кількість в пачці, шт: | 400 |
| Маса кулі (пневматика), г: | 0,675 |
| Калібр зброї: | 4,5 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пули для пневматического оружия |
| Упаковка | Круглая коробка |
| Страна производитель | Словения |
| Количество в упаковке | 400 шт |
| Производитель | COAL |
| Вес | 0.675 г |
| Калибр | 4.5 мм |
- Цена: 504 ₴
