Підзорна труба Konus Konuspot-60C 20-60x60 - це підзорна труба з можливістю збільшення від 20 до 60 разів і діаметром об'єктива 60 мм. Труба має просвітлену оптику, що забезпечує чітке зображення, а призми BAK4 гарантують високу світлопропускну здатність. У комплекті з підзорною трубою поставляється настільний штатив і чохол, що робить її зручною для транспортування і використання в польових умовах. Крім того, в корпус труби вбудовано захисну кришку, яка забезпечує додатковий захист від пилу і бруду, а також бленду, яка дає змогу знизити вплив бічних і фронтальних світлових джерел на зображення. Завдяки своїм характеристикам, підзорна труба KONUS KONUSPOT-60C 20-60x60 підійде як для любителів природи і мисливців, так і для професійних спостерігачів за дикою природою або для використання у тирі.
Крім того, підзорна труба KONUS KONUSPOT-60C 20-60x60 має плавне регулювання збільшення, що дає змогу повільно і точно налаштовувати масштаб зображення. Кут нахилу окуляра становить 45 градусів, що забезпечує комфортне спостереження, особливо при тривалому використанні.
Труба також має вологозахист, що робить її стійкою до впливу води і вологи під час використання в дощових умовах. Корпус підзорної труби прогумований, що забезпечує додатковий захист від ударів і падінь, а також зручне захоплення і стійкість на поверхні під час її використання на штативі або на столі.
Характеристики:
- Конструкція: похила
- Збільшення: 20 - 60 x
- Тип збільшення: змінне
- Діаметр об'єктива: 60 мм
- Призми: BAK4
- Просвітлення: Coated
- Діаметр вихідної зіниці: 3 - 1 мм
- Світлосила: 9 - 1
- Віддалення вихідної зіниці: 13 - 11 мм
- Межа фокусування від: 8 м
- Поле зрения на 1000 м: 38 - 17 м
- Особливості: висувна бленда, поворотний корпус
- Захист корпусу: вологозахист
Комплектація:
- Труба з відкидною кришкою на об'єктиві
- Настільний штатив висотою 23 см
- Шитий чохол із ременем регульованої довжини (52-102 см)
Габарити:
- Вага упаковки: 1.65 кг
- Вага труби: 1.04 кг
- Розміри упаковки: 37.5 x 11.5 x 14.5 см
- Розміри труби: 34.5 x 8 x 9.7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подзорная труба |
| Назначение | Общего назначения |
| Тип кратности | Изменяемая |
| Минимальная кратность | 20 х |
| Максимальная кратность | 60 х |
| Диаметр объектива | 60 мм |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Водостойкость | Да |
| Длина | 345 мм |
| Вес | 1.04 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
- Цена: 3 600 ₴




