
Нож BPS KNIVES BS2FT CSH орех
- В наличии
- Код: BS2FT CSH
1 250 ₴
- +380 (98) 624-42-51Ольга
Туристичний ніж BS2FT CSH повнорозмірний ніж як для щоденного носіння так і для туристичних походів, бушкрафта і лісових пригод. Бушкрафт ніж має середні розміри, він має велику міцність і може витримувати значні навантаження за рахунок товщини обуха і конструкції. Ножем BS2FT CSH легко виконувати табірні роботи, колоти невеликі поліна, різати гілки.
Лезо із вуглецевої сталі 65Г, загартоване – 57-59 HRC. Тип заточки – Scandi grind, дозволяє легко працювати з деревиною будь-якої твердості та при різних температурах. В комплекті до ножа йдуть шкіряні ножни з вільним підвісом.
Оскільки лезо туристичного ножа BS2FT CSH зроблене із вуглецевої сталі, після використання його потрібно добре помити і витерти насухо, це вбереже ваш ніж від корозії.
Ручка ножа виконана з деревини горіха, покрита Датським маслом, завдяки чому вона не боїться вологи та бруду. Фіксація ручки за допомогою стяжок, її можна легко відкрутити і почистити ніж.
Розміри:
- загальна довжина – 230 мм
- довжина клинка – 110 мм
- ширина клинка – 22 мм
- товщина обуха – 3 мм
- довжина рукоятки – 120 мм
- вага ножа – 140 г
- вага з ножнами – 250 г
УВАГА !!!
Не використовуйте ніж для нападу або завдання шкоди людям, тваринам.
Ми здійснюємо продаж наших ножів виключно повнолітнім особам!
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | Углеродистая сталь |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина ножа | 230 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 140 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 110 мм |
| Ширина лезвия | 22 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 250 ₴





