
Нож BPS KNIVES BS1FT SSH орех
- В наличии
- Код: BS1FT SSH
1 100 ₴
- +380 (98) 624-42-51Ольга
BS1FT – це невеликий ніж для повсякденного використання. Незважаючи на невеликі розміри ножа, завдяки конструкції він має велику міцність і витримує значні навантаження. За своєю функціональністю ніж може замінити прості кишенькові ножі. Він може легко відкривати коробки, розрізати плівку, нарізати їжу або деревину.
Тип заточування – Scandi grind – дозволяє легко працювати з деревиною будь-якого рівня твердості та за різних температур. До комплекту входять шкіряні ножни з жорстким підвісом.
Оскільки лезо похідного ножа BS1FT виготовлено зі сталі, після використання його слід добре вимити та насухо витерти, це захистить ваш ніж від корозії.
Рукоятка ножа виготовлена з дерева ясена, покритого датським маслом, завдяки чому цей похідний ніж не боїться вологи та бруду. Рукоятка фіксується кабельними стяжками, її можна легко відкрутити для очищення ножа.
BS1FT CSH
Лезо виготовлено з вуглецевої сталі 65Г (1066), загартованої до 57-59 HRC.
BS1FT SSH
Лезо виготовлено з нержавіючої сталі 50Х14МФ, загартованої до 56-58 HRC.
УВАГА!
Не використовуйте ніж для нападу або завдання шкоди людям, тваринам.
Ми здійснюємо продаж наших ножів виключно повнолітнім особам!
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 50Х14МФ |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 105 мм |
| Длина ножа | 200 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 95 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Ширина лезвия | 20 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 135 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 100 ₴





