Туристичний ніж Savage CSH середнього розміру з ножнами. Бушкрафт ніж має лаконічну форму леза, що робить його універсальним у використанні, а конструкція full tang більш міцним та надійним.
Табірний ніж Savage CSH укомплектований шкіряними ножнами, що дозволяє зручно переносити ніж на ремені або в рюкзаку, сумці.
Лезо із вуглецевої сталі 65Г (1066), загартоване – 57-59 HRC. Тип заточки – Full-Flat grind, дозволяє легко працювати з деревиною будь-якої твердості та при різних температурах.
Оскільки лезо бушкрафт ножа Savage CSH зроблене із вуглецевої сталі, його після використання потрібно добре помити і витерти насухо, це вбереже ваш ніж від корозії.
Ручка ножа виконана з мореного дуба, покрита Датським маслом, що дозволяє йому не бояться вологи і бруду. Фіксація ручки за допомогою стяжок, її можна легко відкрутити і почистити ніж.
Розміри:
- загальна довжина – 240 мм
- довжина клинка – 120 мм
- довжина ручки – 120 мм
- ширина клинка – 35 мм
- товщина клинка – 2,8 мм
- довжина ручки – 125 мм
- вага ножа – 150 г
- вага з ножнами– 175 г
УВАГА !!!
Не використовуйте ніж для нападу або завдання шкоди людям, тваринам.
Ми здійснюємо продаж наших ножів виключно повнолітнім особам!
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | Углеродистая сталь |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина ножа | 240 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 150 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 120 мм |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 175 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 650 ₴






