Компактний ніж MK1 SSH – Mushroom knife – ніж для повсякденних задач – від відкривання коробок та розрізання упаковок до збирання грибів на природі та простої роботи по дереву.
Компактне лезо з нержавіючої сталі 50Х14МФ, загартоване – 55-57 HRC. Тип заточки – Scandi grind, що дозволяє швидко заточити ніж в польових умовах та добре тримаю заточку.
Ручка ножа виконана з деревини горіха, покрита Датським маслом, внаслідок чого вона не боїться вологи та бруду. Лезо вклеїне в ручку, та не має з’єднань в місці де рука контактує з ножем, що дарує добру фіксацію та зручність.
Компактні розміри ножа дозволяють легко переносити його на ремені або в рюкзаку, сумці, на шиї.
Ніж поставляється з ножнами-трансформером з високоякісної шкіри: ножни можна носити на ремені, також вони можуть бути швидко від’єднані від реміня, також ножни зручно носити в кишені або на шиї.
Особливості:
- Ніж з фіксованим лезом
- Ніж зробленний з нержавіючої сталі 50Х14МФ
- Твердість 55-57 HRC
- Ніж з скандинавською заточкою(scandi grind)
- Ергономічна ручка з горіха(вкрита Датським маслом)
- Натуральні шкіряні ножни трансформер, можно носити на поясі, шиї, кишені
- Ніж готовий до використання (гострий як лезо з коробки)
- Зроблено в Україні
Розміри:
- Загальна довжина – 165 мм
- Довжина леза – 60 мм
- Товщина леза – 2.7 мм
- Вага з ножнами – 165 г
УВАГА!
Не використовуйте ніж для нападу або завдання шкоди людям, тваринам.
Ми здійснюємо продаж наших ножів виключно повнолітнім особам!
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 50Х14МФ |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 105 мм |
| Длина ножа | 165 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 95 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.7 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 165 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 300 ₴






