Туристичний ніж BK06 – це універсальний ніж середнього розміру. Він підходить як для табірних робіт, так і для одиночних походів як універсальний ніж. Ніж комплектується шкіряними ножнами з вільним підвісом. Похідний ніж BK06 SSH підходить для нарізання продуктів, рубки гілок, стругання деревини для розпалювання вогнища.
Тип заточування – Scandi grind, дозволяє легко працювати з деревиною будь-якої твердості і за різних температур.
Ручка ножа виконана з деревини горіха, покрита Данською олією, що дозволяє туристичному ножу не боятися вологи та бруду. Завдяки округлій формі рукоятки ножа, рука не втомлюється навіть після тривалої роботи ножем.
BK06 SSH
Лезо з нержавіючої сталі 50Х14МФ, загартоване – 56-58 HRC.
BK06 CSH
Лезо з високовуглицевої сталі 65Г (1066), загартоване – 57-59 HRC.
УВАГА !!!
Не використовуйте ніж для нападу або завдання шкоди людям, тваринам.
Ми здійснюємо продаж наших ножів виключно повнолітнім особам! Розмiри:
загальна довжина – 250 мм
довжина клинка – 130 мм
товщина обуха – 2,6 мм
довжина рукоятки – 120 см
вага без ножен – 135 г
вага з ножами – 240 г
Рукоять: горіх
Країна походження: Україна
Комплектація: ножни включені
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 50Х14МФ |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина ножа | 250 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 135 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.6 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 240 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 500 ₴






