Туристичний ніж ADVENTURER середнього є улюбленцем наших клієнтів. Бушкрафт ніж має лаконічну форму леза, що робить його універсальним у використанні, а конструкція full tang міцнішим та надійнішим.
Ніж ADVENTURER укомплектований шкіряними ножнами із кресалом, що дозволяє зручно переносити ніж на ремені або в рюкзаку, сумці. А кресало в комплекті до ножа буде актуальним в найбільш різноманітних ситуаціях.
Лезо із вуглецевої сталі 65Г, загартоване – 57-59 HRC. Тип заточки – Scandi grind, дозволяє легко працювати з деревиною будь-якої твердості та при різних температурах.
Оскільки лезо бушкрафт ножа Adventurer зроблене із вуглецевої сталі, після використання його потрібно добре помити та витерти насухо, це вбереже ваш ніж від корозії.
Ручка ножа виконана з деревини горіха, покрита Датським маслом, що дозволяє йому бути стійким до вологи та бруду. Фіксація ручки за допомогою стяжок, її можна легко відкрутити аби почистити ніж.
Розміри:
- загальна довжина – 255 мм
- довжина клинка – 135 мм
- товщина клинка – 2,9 мм
- довжина ручки – 120 мм
- вага ножа – 170 г
- вага з ножнами – 315 г
УВАГА !!!
Не використовуйте ніж для нападу або завдання шкоди людям, тваринам.
Ми здійснюємо продаж наших ножів виключно повнолітнім особам!
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | Углеродистая сталь |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина ножа | 255 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 170 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 135 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 315 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 650 ₴






