
Нож BPS KNIVES HK2 SSH Кемпінговий
- В наличии
- Код: HK2 SSH
1 800 ₴
- +380 (98) 624-42-51Ольга
|
Кемпінговий ніж HK2 створений для використання на риболовлі, в походах, в саду або просто на пікніку. Цікавий дизайн з фальш-лезом, підпальцевими виїмками і рифленою поверхнею надають зовнішньому вигляду ножа деяку агресивність та оригінальність. Бушкрафт ніж має спеціальну форму леза для більш простої роботи з м’ясом або рибою. HK2 укомплектований ножнами, що дозволяє зручно носити ніж на ремені або в рюкзаку. Туристичний ніж BPS Knives має конструкцію full tang, що робить його міцним і надійним помічником на відпочинку і в дикій природі. HK2 SSH Ручка ножа виконана з деревини горіха, покрита Датським маслом, що дозволяє йому не бояться вологи і бруду. Фіксація ручки за допомогою стяжок, її можна легко відкрутити і почистити ніж. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Материал лезвия | 50Х14МФ |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 130 мм |
| Длина ножа | 260 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 170 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Ширина лезвия | 32 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Общего назначения |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 800 ₴






