Ніж Citizen SSH — це тип ножа, призначений для інтенсивного використання в різноманітних тактичних ситуаціях. Він виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка забезпечує відмінну стійкість до корозії та зносу, що робить його дуже міцним і довговічним.
Форма леза Spear Point з нержавіючої сталі є необхідним інструментом для кемпінгу та виживання на природі. Він розроблений з гострим симетричним вістрям, яке може легко проникати крізь міцні матеріали, такі як дерево, мотузка. Лезо виготовлено з міцної неіржавіючої сталі, яка не піддається іржі та може протистояти суворим зовнішнім умовам.
Ергономічна ручка Micarta забезпечує зручне захоплення та запобігає ковзанню навіть у мокрих або вологих умовах.
Citizen SSH можна використовувати в різних ситуаціях, включаючи полювання та похід, ситуації виживання та щоденне носіння. Ножі цінуються за їх довговічність, надійність і універсальність, і часто вважаються необхідним інструментом для тих, кому потрібен надійний ніж для широкого спектру завдань.
Ключові особливості:
Універсальний ніж з фіксованим лезом
Ніж Full Tang
Ручка з чорної мікарти
ABS оболонка (пластикова оболонка)
Форма леза Spear Point з одностороннім фальшлезом
Нержавіюча сталь 5Cr14MoV
Твердість 56-58 HRC
Full Flat Grind з мікропідводом
Кут ріжучої кромки становить 30 градусів
Готовий до використання (гострий з коробки)
Зроблено в Україні
Розміри:
Загальна довжина – 8,07 дюймів (205 мм)
Довжина леза – 3,93 дюйма (100 мм)
Довжина ручки – 4,13 дюйма (105 мм)
Товщина ручки – 0,60 дюйма (15 мм)
Ширина леза – 1,18 дюйма (30 мм)
Товщина леза – 0,1 дюйма (2,5 мм)
Вага без футляра – 3,88 унції (100-110 грам)
Вага з піхвами – 6 унцій (160-170 грам)
Упаковка: – 6,34 унції (180 грам)
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 5Cr15Mov |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | Микарта |
| Длина рукоятки | 105 мм |
| Длина ножа | 205 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 110 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Пластик |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал чехла | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.5 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 800 ₴










