
Пули для пневматики BSA Interceptor 0.51 гр (450 шт) 4.5 мм
- В наличии
- Код: 21920143
347 ₴
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
BSA - найстаріший в Великобританії виробник пневматичної зброї. Створена в 1861-му році, компанія BSA трохи більше ніж за 100 років перетворилася з нечисленного союзу збройових майстрів в одну з найбагатших британських промислових груп. Примітно, що у виробництві пневматики BSA застосовуються деякі стандарти вогнепальної зброї. Так, стволи гвинтівок виготовляються зі збройової сталі, що гарантує безкомпромісну довговічність Пули Interceptor предназначены для стрельбы на коротких дистанциях по движущимся мишеням, когда решающую роль играет останавливающий эффект снаряда. Для этого головка пули имеет особую вогнутую форму, обеспечивающую эффективную деформацию снаряда при попадании.
Характеристики:| Производитель: | BSA |
| Модель: | Interceptor |
| Калибр: | 4,5 мм |
| Страна производитель: | Великобритания |
| Страна происхождения: | Великобритания |
| Количество в пачке, шт: | 450 |
| Масса пули (пневматика), г: | 0,51 |
| Калибр оружия: | 4,5 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BSA |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип | Пули для пневматического оружия |
| Калибр | 4.5 мм |
| Вес | 0.51 г |
| Упаковка | Круглая коробка |
| Количество в упаковке | 450 шт |
| Гарантийный срок | 6 мес |
- Цена: 347 ₴

