
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мисливський ніж середніх розмірів HK4 є ідеальним для тих хто цінує компактність і ергономічність. Молодший брат моделі HK5 та зі своїми особливостями. Лезо Full-Flat Grind ідеальне як для туристичного (кемпінгового) дозвілля, а також для приготування їжі – нарізання м’яса, овочів, фруктів. Особливий стиль та дизайн робить його справжнім малим поганцем.
Ніж комплектується разом із шкіряним футляром.Руків’я ножа виконане з міцного наддніпрянського горіха, покрите датською оливою для утворення надійного вологовідштовхуючого покриття, яке внаслідок дозволяє руків’ю не боятися вологи та бруду.
HK4 CSH
Лезо виготовлене з вуглецевої сталі 65Г (1066), загартованої до 57-59 HRC.
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | Углеродистая сталь |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 125 мм |
| Длина ножа | 225 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 140 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал чехла | Кожа |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 250 ₴




