Бушкрафт ніж HK5 SSH створений для використання на кемпінгу, риболовлі, в походах, в саду або просто на пікніку. Ніж має лаконічну форму леза, що робить його універсальним у використанні, а зручна форма рукояті з підпальцевими виїмками дозволяють ножу впевнено і надійно лежати в руці.
Кемпінговий ніж HK5 SSH укомплектований чорними шкіряними ножнами, що дозволяє зручно переносити ніж на ремені або в рюкзаку, сумці. Туристичний ніж має конструкцію full tang, що робить його міцним і надійним помічником на відпочинку і в дикій природі.
Лезо із нержавіючої сталі 50Х14 МФ, загартоване – 56-58 HRC. Тип заточки – Scandi grind, дозволяє легко працювати з деревиною будь-якої твердості та при різних температурах.
Ручка ножа виконана з деревини горіха, покрита Датським маслом, що дозволяє йому не бояться вологи і бруду. Фіксація ручки за допомогою стяжок, її можна легко відкрутити і почистити ніж.
Розміри:
- загальна довжина – 250 мм
- довжина клинка – 130 мм
- ширина клинка – 30 мм
- товщина клинка – 2,7 мм
- довжина ручки – 120 мм
- вага ножа – 155 г
- вага з ножнами – 255 г
УВАГА !!!
Не використовуйте ніж для нападу або завдання шкоди людям, тваринам.
Ми здійснюємо продаж наших ножів виключно повнолітнім особам!
Примечание: цвет накладок может отличаться от фото.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 50Х14МФ |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина ножа | 250 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 155 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.7 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 255 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс |
- Цена: 1 300 ₴






