
Ніж BPS KNIVES KIRIDASHI CSH ДЛЯ БУШКРАФТУ ТА КЕМПІНГУ
- В наличии
- Код: KIRIDASHI
850 ₴
- +380 (98) 624-42-51Ольга
Компактний шийний ніж Kiridashi від команди BPS Knives. Легкий і тонкий ніж Kiridashi дуже зручно носити на шиї навіть під одягом як повсякденний ніж. Скелетний ніж зі шкіряним футляром з вуглецевої сталі 65Г. Лезо ножа має справжню скандинавську заточку.
Шкіряний футляр виготовлений з натуральної шкіри, склеєний та прошитий міцною нейлоновою ниткою. Товщина шкіри – 2 мм. Ніж можна використовувати як для походів, так і для щоденного використання. Kiridashi CSH виготовлений з високовуглецевої сталі і може ржавіти. Тож висушіть ніж перед зберіганням, для тривалого зберігання покрийте лезо збройним маслом.
Розміри:
Загальна довжина – 7,7 дюйма (195 мм)
Товщина клинка – 0,11 дюйма (2,7 мм)
Вага без футляра – 2,5 унції (70 г)
Вага з футляром – 4,4 унції (125 г)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | Углеродистая сталь |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Длина ножа | 195 мм |
| Поверхность | Антибликовая |
| Вес ножа | 70 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 65 мм |
| Ширина лезвия | 35 мм |
| Толщина лезвия | 2.7 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 125 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол |
- Цена: 850 ₴






