Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наш новий та унікальний ніж Techno Bee SSH. Цей ніж являє собою компактність і зручність. Простий і надійний Techno Bee SSH комплектується із шийним футляром, який зручно почепити на шию чи на елементи одягу або спорядження.
Цей повсякденний ніж має конструкцію full tang, яка робить його більш надійним і міцним. Лезо виготовлено з нержавіючої сталі і має по-справжньому унікальний дизайн і цікаву текстуру гравіювання.
Лезо виготовлено із нержавіючої сталі 5Cr14MoV, загартованість – 57-59 HRC. Тип загострення – скандинавський, тому міцність і неймовірна гострість леза дозволяє легко працювати із деревиною будь-якої твердості та при різних температурах.
Розміри:
Загальна довжина – 17 мм
Довжина леза – 60 мм
Товщина леза – 2.8 мм
Вага – 80 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 5Cr13Mov |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Длина ножа | 170 мм |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Вес ножа | 80 г |
| Цвет | Серый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 65 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 125 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол |
- Цена: 900 ₴







