
Опис Ganzo G301-H:
Зручний повнорозмірний мультитул G301-B від компанії Ganzo. Великий набір інструментів дозволяє використовувати модель G301-В для повноцінного ремонту різноманітної техніки. В комплект мультитула G301-В входять наступні інструменти: підпружинені плоскогубці з кусачками, два леза, одне з яких має серрейторную заточку, дві плоских викрутки різного розміру, пилky по дереву, ножиці, зенковку, подовжувач для адаптера, консервний ніж. Також в комплект даної моделі входити касета з адаптером та набір різноманітних біт (3 плоских викрутки, 3 хрестових викрутки, 3 шестигранних ключа найбільш популярних розмірів).
Всі інструменти мультитула G301-B виконані з нержавіючої сталі 440С. Біти, що входять в комплект, виготовлені з вуглецевої сталі. Металеві рукоятки мультитула G301-мають структурну поверхню, що сприяє впевненому утримання інструменту під час роботи. Для безпеки використання всі інструменти моделі забезпечені якісною фіксуючою засувкою. Чорне покриття надає мультитулу G301-В респектабельний вигляд.
Гарантія: фірма надає гарантію 1 рік з дня покупки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пассатижи |
| Конфигурация | Консервный нож, Открывалка для бутылок, Ножницы, Пила по дереву, Кусачки |
| Количество инструментов | 26 шт |
| Длина | 10.5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Высота | 1.8 мм |
| Вес | 253 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 800 ₴










