Описание
Характеристики
Информация для заказа

Ganzo G302-Н
Зручний повнорозмірний мультитул G302-B-від компанії Ganzo. Великий набір інструментів дозволяє використовувати модель G302-В для повноцінного ремонту різноманітної техніки. В комплект мультитула G302-В входять наступні інструменти: підпружинені плоскогубці з кусачками, два леза, одне з яких має серрейторную заточку, дві плоских викрутки різного розміру, пилу по дереву, ножиці і ін
Компоненти:
1. Плоскогубці (стандартні плоскогубці, щипці, ножиці для сталі зі змінними губцами)
2. Консервний ніж
3. Гладке лезо
4. Серрейторное лезо
5. Пила по дереву
6. Плоска викрутка мала
7. Ножиці
8. Шило
9. Тримач біт
Колір: чорний
Матеріал клинка: 440C (56-58HRC)
Розмір в складеному вигляді: 10,5*5*2 см
Гарантия: Для мультитула Ganzo G302-B гарантийный период, установленный официальным производителем, составляет двенадцать месяцев со дня его покупки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пассатижи |
| Конфигурация | Кусачки, Ножницы, Пила по дереву, Открывалка для бутылок, Консервный нож |
| Количество инструментов | 22 шт |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 260 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 025 ₴










