
Опис складного ножа Firebird (by Ganzo) FB7651:
Ganzo презентувала нову модель ножа Firebird FB7651. Виріб було представлено навесні 2019 року. Новинка пропонується покупцям у трьох варіантах забарвлення – чорному, зеленому, сірому, всі версії абсолютно ідентичні. Відмінність полягає тільки в кольорі, матеріалі накладок на рукоятки. Продукт являє собою складний повсякденний примірник, який може бути використаний на природі в туристичному поході, на пікніку, вдома, у дорозі, на роботі. Компактні розміри пристосування дозволяють носити його з собою щодня, і застосовувати в найрізноманітніших ситуаціях. Довжина клинка новинки становить 8,3 сантиметра, повна довжина ножа – 19,9 сантиметри. Вага – трохи більше ста грам. Товщина клинка – 0,32 сантиметри.
Лезо ножа виготовлене із сталі марки 440С з твердістю в 58 одиниць за шкалою HRC. Це нержавіюча сталь, що володіють відразу декількома корисними характеристиками. Одна з найбільш популярних марок, тверда і дуже міцна, і вироби з такої сталі відрізняються високою якістю. Ножі мають високі ріжучі властивості, досить довго тримають початкову заточку, не маючи потребу в обробці. Стійкість до соляної корозії – ще одна важлива якість подібного матеріалу. Відповідно, з ножем з цієї сталі можна вирушати на природу, не побоюючись, що підвищена вологість позначиться на виробі.
Рукоятку моделі формують сталеві лайнери, полімерний спейсер і накладки з композитного матеріалу G10, які фіксуються сталевими болтами під торкс. У дизайні рукояті передбачена знімна кліпса зі сталі, її можна встановлювати в двох положеннях. Є великий отвір під темляк. Повна довжина рукояті – 11,6 сантиметри.
G10 це склотканина, поєднана з епоксидною смолою, досить стійка до впливів агресивного середовища. Витримує удари, вологонепроникна, при цьому чудово піддається обробці та фарбування. Такі характеристики матеріалу роблять його прекрасним вибором для використання при виробництві практичних і надійних ножів. Таким чином, ми отримуємо ніж, готовий до непростих випробувань, що заслуговує довіри, і абсолютно безпечний. Ергономічна ручка моделі зручно тримається в долоні користувача, і не вислизає з руки, навіть якщо вона мокра.
Клинок витягується з ножа допомогою стандартних сталевих шпеньков і фіксується фірмовим замком, іменованим Axis Lock. За швидкість і плавність флиппования відповідають осьові підшипники. Форма клинка clip-point є дуже зручною для вирішення самих різних завдань в повсякденному побуті. Досить популярні моделі з подібним профілем серед мисливців та любителів екстремальних розваг. Форма однаково хороша і для використання в побуті, і в якості засобу оборони.
Особливості:
- складаний ніж EDC-носіння;
- форма клинка – clip-point;
- довжина леза – 8,3 сантиметра;
- матеріал для клинка – сталь 440С;
- зручна рукоятка з G10;
- замок для фіксації Axis Lock;
- загальна вага моделі – 101 грам;
- загальна довжина моделі – 19,9 сантиметри.
Гарантія: На даний екземпляр виробники дають 1 рік гарантії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Складной |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 440C |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | G10 |
| Длина рукоятки | 116 мм |
| Длина ножа | 199 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11.6 см |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Вес ножа | 101 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 8.3 мм |
| Ширина лезвия | 23 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
- Цена: 1 170 ₴








