
Нож Ganzo G806-BK сталь 8CR14 черный с ножнами
- В наличии
- Код: G806BK
630 ₴
- +380 (98) 624-42-51Ольга

Описание ножа Ganzo G806-BK:
Ніж моделі Ganzo G806 є інструментом з фіксованим лезом форми Drop Point, що характеризується універсальністю на практиці. Це добротна модель, якою однаково зручно буде виконувати як колючі, так і ріжучі операції. Ніж призначений для використання у різних видах активного відпочинку. Стане в нагоді туристам, мисливцям, рибалкам, виживачам, усім любителям активного проведення часу на відкритому повітрі.
Модель має різні варіанти кольору: чорний, блакитний, зелений та помаранчевий. Практичні піхви різних кольорів служать для зберігання та перенесення цього ножа, зберігаючи його в робочому стані. Інструмент міцний і витривалий - підходить для обтісування гілок, перерізування мотузок, їм можна легко розрізати коробку або виконати іншу дію. Ніж зручно лягає в руку, комфортний при використанні, досить легко буде інтенсивно працювати на практиці. Захищений від зношування, корозії, розрахований на тривале застосування.
Ергономічна рукоятка зроблена з матеріалу ПП+ТПР. ТПР або термопластична гума – це синтетичний полімер, що має властивості гуми та пластику. У рукавичках він використовується як шар, що захищає руку від ударних впливів – здатний поглинати та розсіювати енергію удару. Працювати таким ножем безпечно та зручно. Ніжні поліпропіленові.
Леза виконана зі сталі марки 8CR14, яка відрізняється багатим вмістом вуглецю (порядку 0,75%) і хрому (14,5%). Твердість сталі оцінюється в 56 одиниць за шкалою Роквелла. Ефективно протистоїть зношування, стійка до корозії, а також досить міцна. Лезо витримує суттєві навантаження під час експлуатації.
Загальна довжина цього ножа досягає 217 міліметрів, довжина клинка дорівнює 98 міліметрів, а довжина рукояті – 119 міліметрів. Товщина леза становить 2,3 мм. Важить ніж 88,5 грама.
Характеристики:
- ніж для туризму, активного відпочинку;
- тип – з фіксованим лезом;
- колір: чорний;
- матеріал клинка: сталь марки 8CR14;
- твердість клинка: 56 одиниць за шкалою Роквелла;
- матеріал рукояті: ПП+ТПР;
- поліпропіленові піхви;
- довжина повна моделі: 217 міліметрів;
- довжина клинка: 98 міліметрів;
- довжина ручки: 119 міліметрів;
- важить ніж 88,5 грама.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Туризм |
| Материал лезвия | 8Cr14Mov |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал рукоятки | Прорезиненный пластик |
| Длина рукоятки | 117 мм |
| Длина ножа | 217 мм |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Вес ножа | 88 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 98 мм |
| Ширина лезвия | 26 мм |
| Толщина лезвия | 2.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Крепление на пояс |
| Материал ножен | пластик+резина |
- Цена: 630 ₴







