
Опис складного ножа Firebird (by Ganzo) F753M1-BK:
Складаний ніж завжди зручно використовувати на природі, адже він легко поміщається в кишені, а лезо під час перенесення розміщене в безпечному положенні. Однак модель Firebird F753M1 стала популярною не тільки завдяки цьому. Цей ніж є універсальним за призначенням клинком, який відмінно пристосований для туристичних цілей, поїздок на риболовлю чи полювання, будь-яких подорожей і навіть занять екстремальними видами дозвілля і спорту. Лезо моделі Firebird F753M1 зроблено нержавіючим, для чого використовується сталь 440С. Здатність цього металу залишатися якісним навіть в умовах частого контакту з водою чудово об'єднана з можливістю його загартування до 58 HRC. В результаті, ніж Firebird F753M1 вимагає мінімального догляду за собою і нечастого заточування. Його клинок цілком гладко заточений і виконаний у формі clip-point з трохи скошеною верхньою частиною, яка нагадує фальшлезо. Довжина клинка цього ножа становить 77 мм.
У відкритому положенні, розмір моделі Firebird F753M1 дорівнює 17.8 см. Рукоятка цього ножа виконана з використанням композитного матеріалу G10. Він отриманий шляхом з'єднання скловолокна з епоксидними смолами. Цей матеріал зовсім легкий, але по міцності практично не поступається сталевій основі рукоятки. Дрібна малюнок- накатка на склопластику допомагає міцно тримати ножа в руках. Крім того, ніж можна додатково страхувати за допомогою темляка, який, при бажанні, просовується в отвір на ручці Firebird F753M1. Кліпса, що використовується для носіння на ремені, виготовлена зі сталі.
Також важливо, що в даній моделі ножа використовується замок Axis. Він легко спрацьовує за рахунок пружинного штифта і надійно утримує лезо ножа в повністю відкритому положенні. Самостійне спрацьовування замку виключено особливостями його конструкції.
Особливості:
- ніж зі складним клинком;
- загальний розмір — 17.8 см;
- довжина леза — 7.7 см;
- марка металу для леза — 440С;
- сталь загартована до твердості 58 HRC;
- використовується гладка заточка;
- форма клинка в даній моделі — clip-point;
- фінішне шліфування — сатинування;
- матеріал накладок рукоятки — G10;
- інтегрований замок Axis;
- модель Firebird F753M1 важить 81 грам.
Гарантія: Ножі Firebird F753M1 продаються з офіційною гарантією, що покриває 1 рік використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Складной |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 440C |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | G10 |
| Длина рукоятки | 101 мм |
| Длина ножа | 178 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 10.1 см |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Вес ножа | 81 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 77 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Толщина лезвия | 2.5 мм |
- Цена: 810 ₴








