
Опис складного ножа Firebird (by Ganzo) F759M-BK:
Невеликий складаний ніж здатний допомогти вирішити дуже багато питань, що виникають не тільки в місті, але і під час будь-яких поїздок на природу. Якщо для цих цілей ви хочете підібрати компактну, зручну і оригінальну модель, Firebird F759M підійде під кожен з перерахованих критеріїв.
Загальні розміри ножа — 17,5 см, а в складеному вигляді він ще більш компактний, важить 67 грам. Такий ніж точно не здасться важким для того, щоб носити його в кишені. До того ж, він дуже цікаво оформлений і зроблений дуже довговічним. Лезо в даній моделі — нержавіюче. Для нього виробники взяли сталь 440С з показником твердості 58 HRC. Такий метал буде довгий час зберігати відмінний рівень заточування. Враховуючи, що кромка леза Firebird F759M зроблена гладкою, підточувати її власник ножа зможе і самостійно. Розмір безпосередньо леза становить 75 мм. Помітно розширюється до ручки клинок оброблений на фінішному етапі за методом сатинування, за рахунок чого на його поверхні стають майже непомітними різні відбитки і невеликі подряпини, а значить, довше ніж виглядає зовсім новим. Отвір, який зроблено в лезі служить для відкриття ножа.
У відкритому положенні клинок Firebird F759M фіксується спеціальним замком, конструкція якого називається Back Lock. Він довговічний, не спрацьовує без участі користувача, досить простий у догляді.
Що стосується рукоятки, то вона може бути оранжевою, чорною, зеленою або блакитною. Матеріалом для яскравих накладок послужив наповнений скловолокном нейлон. Це дуже міцний і стійкий до різного роду впливів матеріал, який прослужить багато років. Щоб ніж не прослизав у долоні, накладки зроблені текстурними. Щоб закріпити ніж у кишені і виключити його випадіння під час перенесення, рекомендується використовувати притискну кліпсу. Її можна встановити в тому положенні, яке здасться найбільш зручним ( можливі 4 варіанти).
Особливості:
- невеликий кишеньковий ніж;
- конструкція даної моделі — складна;
- ніж важить 67 грам;
- лезо зроблене із сталі 440С;
- використовується гладка заточка;
- розмір леза — 7,5 см;
- міцна рукоятка із стеклонаповненого нейлону;
- чотири варіанти кольору на вибір;
- встановлений замок Back Lock.
Гарантія: Firebird F759M продається з гарантією на один рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Складной |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 440C |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | Нейлон |
| Длина рукоятки | 100 мм |
| Длина ножа | 175 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 10 см |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Вес ножа | 67 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Ширина лезвия | 27 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
- Цена: 540 ₴








