

Опис Ganzo G619:
Не відстаючи від своїх «братів-однокласників», ніж Ganzo 619 являє собою результат невичерпного ентузіазму та продуктивності виробника, який вкотре запропонував споживачам вельми гідну модель кишенькового складного ножа бюджетної серії. Цілком традиційно дає нам уявлень відмінний екземпляр збалансованого похідного інструменту на всі випадки життя. Досить боєздатний клинок (по обуху 0.25 см) з нержавіючої високовуглецевої сталі (440) дуже надійний в роботі і дуже зручний у подорожі. Особливість даного матеріалу полягають в підвищеній пластичності і стійкості до різних агресивних впливів.
Для рукояті підібраний легкий і міцний ABS-пластик, який відмінно гармонує з металевою складовою. Ganzo 619 завдяки своїй якості відповідає високим експлуатаційним характеристикам. Не варто переживати, що рукоять вашого ножа розсиплеться на дрібні крихти від впливу кислот, масел, лугів, високих температур або від надмірно міцного взяття під час роботи. Ледь помітне текстурування зовнішніх панелей допомагає впорається з неприємним ефектом слизьких рук, а також забезпечує безпечну роботу з ножем в будь-яких умовах.
За безпеку використання Ganzo 619 відповідає, в тому числі, і замковий механізм, встановлений в моделі — Liner Lock — перевірений часом класичний фіксатор. Для транспортування передбачено отвір для темляка у торці рукояті, за допомогою якого Ganzo 619 можна закріпити на екіпіровці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Складной |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 440C |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Длина рукоятки | 110 мм |
| Длина ножа | 205 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 11 см |
| Поверхность | Матовая |
| Вес ножа | 119 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.5 мм |
- Цена: 324 ₴






