Описание Ganzo G6252-BK:
Характеристики моделі Ganzo G6252 роблять її відмінним варіантом для мандрівників і туристів. Цей ніж не боїться контактів з водою і добре підходить для польового використання. У його виробництві застосовується нержавіюча сталь 440. Це не дуже твердий матеріал — 56HRC, а тому ніж потрібно періодично підточувати. Зате клинок буде довго служити при мінімальному рівні догляду за ним. Єдине, що потрібно, - це протирати його будь сухою серветкою після використання. Ganzo G6252 порадує рибалок або мисливців, для яких проблематично уникнути контакту ножа з вологою, він також добре себе покаже в туристичному поході. Довжина леза зазначеної моделі — 89 мм. В найбільш товстому місці обуха, ширина становить 3,3 мм. Виробники надали клинку форму drop point і зробили широкі спуски. Поверхня металу відшліфована великими абразивними каменями за методом stone wash.
Для оформлення рукоятки використовується стеклонаповнее волокно. Це композитний матеріал, який володіє всіма відповідними перевагами: міцність, тривалий термін служби, стійкість до безлічі руйнівних факторів. Ці накладки виготовляються чорного, зеленого та оранжевого кольорів.
Крім того, модель Ganzo G6252 оснащена хорошим за якістю і зручним замком Liner Lock. Він потрібен для утримання клинка у відкритому положенні, що підвищує безпеку під час роботи з ножем.
Особливості:
- нержавіючий клинок;
- рівно заточене лезо;
- розмір ножа — 210 см, з яких 89 — клинок;
- обробка металу — stone washed;
- накладки із стіклонаповненого волокна;
- ніж важить 142 грами;
- використовується замок, називається Auto Lock;
- доступно три варіанти кольору.
Гарантія: Для покупців ножів Ganzo G6252, гарантія оформляється на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Складной |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 440A |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Длина рукоятки | 121 мм |
| Длина ножа | 210 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 12.1 см |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Вес ножа | 142 г |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 89 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Крепление на пояс, Клипса |
- Цена: 459 ₴





