
влевовправо
Кріплення моноблок для оптичного прицілу 25.4x11 мм (ластівчин хвіст) High Long
- В наявності
- Код: 14290447
450 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення монолітне на 4 болти та внутрішнім упором. Підходить для гвинтівок Hatsan 125, 70, 80, 90 та багатьох інших.
Характеристики:
| Виробник: | Beeman |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Моноблоки |
| Країна виробник: | Китай |
| База кріплення: | Ластівчин хвіст |
| Країна походження: | США |
| Маса, г: | 140 |
| Висота основи (BH): | High, 21 мм |
| Довжина/Габарити: | Довжина — 120 мм. Висота загальна — 47 мм, висота основи — 21 мм, висота центру — 33 мм. Ширина кільця — 41 мм, товщина кільця — 21 мм. |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Кут нахилу, МОА: | 0 |
| Винос, см: | Немає |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 |
| Стан | Нове |
| Довжина | 120 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Планка кронштейна | Ластівчин хвіст |
| Діаметр кілець | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Ширина планки | 11 мм |
- Ціна: 450 ₴



