
Нож BPS KNIVES Bushmate 2.0 CSHF орех
- В наличии
- Код: Bush2CSHF
1 890 ₴
- +380 (98) 624-42-51Ольга
Bushmate 2.0 — це Full Tang ніж для бушкрафту, виготовлений з традиційних матеріалів, таких як натуральна шкіра, деревина та вуглецева сталь.
Ця модель є вдосконаленою версією всім відомого Bushmate, який тепер став ще більш міцним та функціональним. Ніж є результатом співпраці між BPS Knives та DBK – експертами у тестуванні ножів для бушкрафту, які заслужили довіру у спільноті любителів природи та виживання.
Лезо:
Лезо ножа Bushmate 2.0 виготовлене з вуглецевої сталі 65Г, відомої своїм чудовим утриманням ріжучої крайки та міцністю. Заточка Scandi особливо підходить для завдань, з якими стикаються любителі бушкрафту. З товщиною 3 мм (0.12 дюйма), лезо ідеально поєднує точність та надійність, здатне витримувати суворі умови під час використання. Будь то різьблення, підготовка стружки або дров, Bushmate 2.0 демонструє відмінні результати.
Руків’я ножа:
Ручка виготовлена з горіхового дерева, обробленого датською олією для захисту від вологи, температури та. Дизайн ручки забезпечує надійний хват, що дозволяє комфортно використовувати ніж протягом тривалого часу.
Ви отримаєте повний контроль та зручність під час роботи в умовах дикої природи.
Комплектація:
Bushmate 2.0 постачається з шкіряними ножнами ручної роботи. Ці ножни, що ретельно прошиті міцним нейлоновою ниткою чудово захищають лезо під час транспортування та зберігання. Існує дві варіації підвісу на ремінь: вільний та фіксований.
Додатково до комплектації, включено фероцерієвий стрижень для розпалювання вогню.
Переваги:
- Конструкція Full Tang гарантує міцність та витривалість під час використання ножа в дикій природі;
- Натуральні матеріали забезпечують довговічність ножа Bushmate 2.0;
- Зручна ручка для комфортного та тривалого використання;
- Декілька варіантів підвісу для зручного перенесення ножа на ремені;
- Можливість розпалювання вогню за допомогою фероцерієвого стрижня.
УВАГА!!!
Не використовуйте ніж для нападу або завдання шкоди людям, тваринам.
Ми здійснюємо продаж наших ножів виключно повнолітнім особам!
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | Углеродистая сталь |
| Твердость режущего лезвия | 59 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 122 мм |
| Длина ножа | 220 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 148 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 98 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 255 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс, Огниво |
- Цена: 1 890 ₴









