
Ніж B1 розроблений на основі ножа Bushlore Рея Мірса. Він міцний, надійний і зручний, перевірений багатьма мандрівниками. Ножем можна різати як продукти на пікніку, так і гілки в лісі.
Тип заточування – Scandi grind – дозволяє легко працювати з деревиною будь-якого рівня твердості та з різними температурами. До ножа входять шкіряні ножни на вільному підвісі.
Рукоятка ножа виготовлена з горіхового дерева, покрита датським маслом, що робить цей похідний ніж стійким до вологи та бруду. Рукоятка фіксується кабельними стяжками, її можна легко відкрутити, щоб почистити ніж.
Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 5Cr14MoV, загартованої до 56-58 HRC. Тип заточування – Scandi grind – дозволяє легко працювати з деревиною будь-якої твердості та з різними температурами. До ножа входять шкіряні ножни на вільному підвісі.
УВАГА!!!
Не використовуйте ніж, щоб навмисно завдати шкоди людям або тваринам.
Ви можете купити цей ніж, якщо ви досягли повноліття!
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BPS Knives |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Повседневный |
| Материал лезвия | 5Cr13Mov |
| Твердость режущего лезвия | 58 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина ножа | 230 мм |
| Поверхность | Глянцевая |
| Вес ножа | 160 г |
| Цвет | Коричневый |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 110 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Чехол, Крепление на пояс, Огниво |
- Цена: 1 650 ₴




