
Приціл Discovery Optics HT-GEN2 6-24x44 SFIR FFP (30 мм, підсвітка)
- В наявності
- Код: 14631093
6 840 ₴
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
ОПИС
Серія Discovery Optics HT Gen2 (High Transmission – високе пропускання) оснащена новою оптичною системою з високою світлопропускною здатністю. Завдяки покращеному багатошаровому просвітлюючому покриттю лінз, приціл забезпечує відмінну якість зображення навіть у сутінках і на світанку, а також в несприятливих погодних умовах.
ОСОБЛИВОСТІ ПРИЦІЛУ DISCOVERY HT GEN2 6-24X44 SFIR FFP:
- Оптимальний баланс ваги та міцності
Полегшена конструкція з трубкою 30 мм та об'єктивом 44 мм забезпечує легкість, не перевантажуючи зброю, що позитивно впливає на баланс та зручність прицілювання.
- Міцна та захищена конструкція
Монолітний корпус з авіаційного алюмінію 6061-T6 гарантує стійкість до механічних навантажень, корозії та сильної віддачі. Приціл витримує використання на вогнепальних калібрах до .308 (7,62 мм), також підходить для магнум-класу пневматики (до 40 Дж). Анодоване покриття чорного кольору усуває відблиски, забезпечуючи ефективне маскування у польових умовах.
- Яскрава та чітка оптика
Високоякісне оптичне скло і просвітлююче FMC-покриття, збільшують світлопропускання, забезпечуючи яскраве зображення з високою деталізацією. Азотне заповнення запобігає запотіванню лінз, а повна герметичність захищає приціл від вологи та пилу.
- Прицільна сітка DLT FFP MOA з підсобкою
Вигравірувана на склі, розташована в першій фокальній площині, має дуже тонкі лінії. На всьому діапазоні збільшення сітка не перекриває огляд. Підсвічування центрального перехрестя дає можливість зберегти повноцінну видимість як ясним сонячним днем, і при світлі місяця. Для точного підстроювання під конкретні умови навколишнього середовища передбачено 6 рівнів яскравості, а нульові положення барабана регулювання дозволяють швидко відключити підсвічування або повернутися до попереднього режиму інтенсивності.
- Точне налаштування для будь-якої дистанції
Бічна відбудова паралаксу від 10 ярдів до нескінченності та тактичні турелі із запасом введення поправок у 70 MOA за ціни кліка 1/4 MOA дозволяють легко налаштувати приціл під будь-яку дистанцію.
Приціл Discovery Optics HT Gen2 6-24x44 SFIR FFP – надійний вибір для стрільців, яким важливі точність, міцність та універсальність. Ідеальний підійде для стрільби на середні дистанції.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Бренд Discovery Optics
- Країна-виробник Китай
- Модель HT
- Тип Оптичний приціл
- Код 230702-2
- Загальна довжина, мм 362
- Вага, г 615
- Покриття лінз Повне багатошарове просвітлювальне (Fully Multi-Coated)
- Регулювання паралаксу / Фокусування 10 ярдів (9.14 м) / ∞
- Діаметр лінзи об'єктиву, мм 44
- Діаметр кілець / Посадочне місце 30 мм
- Елементи живлення 1xCR2032 3V
- Віддалення вихідної зіниці, мм: 85 - 78
- Діаметр вихідної зіниці, мм 7.2 - 1.8
- Діапазон регулювань по горизонту 70 MOA
- Діапазон регулювань по висоті 70 MOA
- Регулювання яскравості прицільної марки 6 рівнів
- Колір прицільної марки Червоний
- Ціна поправки (1 кліка) на 100 м 0.75 см (1/4 МОА)
- Фокальна площина Перша
- Поле зору (на 100 м), м 7 - 1.6
- Підсвічування прицільної сітки Є
- Тип прицільної сітки DLT FFP MOA
- Кратність (збільшення) 6 - 24
- Діоптрійна корекція Є
- Додаткова інформація Водонепроникний;Заповнений азотом;Ударостійкий;
- Комплектація Картонна коробка;Ключ;Серветка;Захисні кришки;Картка характеристик;Бічне колесо регулювання;Інструкція;Приціл;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Оптичний |
| Мінімальна кратність | 6 |
| Максимальна кратність | 24 х |
| Діаметр об'єктиву | 44 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Видалення вихідної зіниці | 85 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.2 мм |
| Відбудування від паралакса | Збоку |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Водонепроникний, Протиударний корпус, Корпус заповнений азотом |
| Вага | 615 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 362 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для всіх типів зброї |
- Ціна: 6 840 ₴









