
Приціл Discovery Optics HS 6-24x44 SFIR FFP 30 мм з підсвіткою
- В наявності
- Код: 14631084
10 350 ₴
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
ОПИС
Модель HS 6-24x44 є представником лінійки оптики Discovery Optics HS (High Shockproof) з підвищеною стійкістю до віддачі. Заявлене максимальне ударне навантаження - 5000 Дж, що дозволяє використовувати приціл для пневматичних пружинно-поршневих гвинтівок магнум класу та вогнепальної зброї в калібрах .223 Rem, 7,62 х51, .308, .338.
При погляді на модель відразу впадає у вічі аксесуар тактичного вигляду, який розташований на об'єктиві прицілу. Він не лише додає у зовнішній вигляд прицілу певну особливість та рідкість, а й має функціональне призначення. Цей аксесуар є системою фіксації об'єктива OF (Objective Fixed), яка використовується в прицілах військового класу - на 8 болтах усередині прицілу кріпляться фіксатори лінзопакета. Додатково на аксесуарі розташована планка Picatinny в 3 слоти, на яку можна встановити ліхтарик, цілепоказник або інше обладнання.
Модель HS 6-24x44 SFIR FFP оснащена горизонтальним майданчиком для розміщення рівня, який допоможе правильно встановити приціл на зброю.
Фірмове просвітлююче покриття лінз FMC (Full Multi-Green Coated), крім великого коефіцієнта світлопропускання (95%) має ще ряд переваг. Вологовідштовхувальні властивості перешкоджають утворенню крапель, антибликуючі функції підвищують скритність, що зміцнює верхнє покриття убереже лінзи від появи подряпин у разі попадання дрібних абразивів. Картинку приціл дає яскраву та чітку, без геометричних аберацій. На прицілі встановлена антивідблискна насадка (бленда-сота).
Прицільна сітка DLT FFP MOA — аналог Mil-Dot, вигравірувана на склі, має дуже тонкі лінії та окрему точку по центру. На всьому діапазоні збільшення сітка не перекриває огляд. Сітка має червоне підсвічування з 6-ма рівнями регулювання яскравості (підсвічується невелике центральне перехрестя), а "нульові" положення барабана регулювання дозволяють швидко відключити підсвічування або повернутися до попереднього режиму інтенсивності.
Відбудова паралаксу від 10 ярдів (9,1 метра) до нескінченності дозволяє чітко визначити ціль, незалежно від того, наскільки вона близько чи далеко. Додатковою перевагою є можливість діоптрійного налаштування.
Механізм внесення поправок представлений парою барабанчиків із ціною кліка 1/4 MOA. Запас поправок за висотою та горизонтом становить 70 MOA. Барабанчики мають механізм блокування (Zero-Lock) та скидання на нуль (Zero Reset). Кліки – чіткі, добре чутні, люфт барабанчиків відсутній. Барабанчики мають розвинену агресивну секційну "накатку", тактильно приємну і чіпку на дотик, а значить ви зможете вносити поправки прямо "в полі" навіть у рукавичках.
Корпус прицілу виготовлений із надміцного алюмінієвого сплаву Т6-6061 та повністю герметичний. Оптичні канали заповнені осушеним азотом, що перешкоджає осадженню конденсату на внутрішні поверхні лінз. Зовнішнє матове анодоване покриття високої якості захищає корпус від утворення подряпин та появи сколів під час падіння або необережного поводження.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Бренд Discovery Optics
- Тип Оптичний приціл
- Діаметр кілець / Посадочне місце 30 мм
- Загальна довжина, мм 375
- Елемент живлення 1xCR2032 3V
- Покриття лінз Багатошарове (Fully Multi-green Coated)
- Поле зору, ° 3.67 - 0.92
- Регулювання паралаксу / Фокусування 10 ярдів (9.14 м) / ∞
- Діаметр лінзи об'єктиву, мм 44
- Віддалення вихідної зіниці, мм: 85 - 78
- Діаметр вихідної зіниці, мм 7.2 - 1.8
- Діапазон регулювань по горизонту 70 MOA
- Діапазон регулювань по висоті 70 MOA
- Регулювання яскравості прицільної марки 6 рівнів
- Колір прицільної марки Червоний
- Ціна поправки (1 кліка) на 100 м 0.75 см (1/4 МОА)
- Фокальна площина Перша
- Поле зору (на 100 м), м 7 - 1.6
- Підсвічування прицільної сітки Є
- Тип прицільної сітки DLT FFP MOA
- Кратність (збільшення) 6 - 24
- Комплектація Приціл;Інструкція;Картка характеристик;Захисна кришка;Сонцезахисна бленда;Картонна коробка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Оптичний |
| Мінімальна кратність | 6 |
| Максимальна кратність | 24 х |
| Діаметр об'єктиву | 44 мм |
| Діаметр труби | 30 мм |
| Відбудування від паралакса | Збоку |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Водонепроникний, Протиударний корпус, Корпус заповнений азотом |
| Вага | 615 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для зброї |
- Ціна: 10 350 ₴









