Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж від компанії АіР Росомаха має східний ятаганний варіант клинка, його зігнута форма вважалася найбільш зручною саме на Сході.
Ніж універсальний і обов'язково знадобиться на полюванні, роботи в лісі, розробцi м'яса.
Рукоять має зручні форми, вона добре сидить у руці, в основі клинка є упор, який захистить руку від cкользiння на лезо, що є дуже важливим аспектом під час використання ножа.
Характерики:
- Виробник : АіР
- Модель: Росомаха
- Загальна довжина, мм: 265
- Довжина клинка, мм: 140
- Товщина клину, мм: 4
- Ширина клинка, мм: 32
- Тип заточки: одностороння
- Матеріал клинка: Сталь 95x18
- Міцність клинка HRC: 57 - 58
- Матеріал рукояті: Кожа.
- Матеріал ножен/чохла: Кожа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аїр |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Довжина ножа | 265 мм |
| Колір | Коричневий |
| Поверхня | Глянцева |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Матеріал рукоятки | Шкіра |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Вага ножа | 175 г |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | туризм полювання риболовля кухня |
- Ціна: 3 690 ₴




