Бінокль Olympus EXPS I 10x42 — це професійний інструмент для всіляких спостережень. Оптика містить асферичні елементи, високоякісні та екологічно чисті призми BaK-4, а також багатошарове просвітлення. Все це робить зображення контрастним, яскравим і різким, а також мінімізує хроматичні та геометричні спотворення.
Великий винос вихідної зіниці дає змогу комфортно використовувати бінокль з окулярами. Для точнішого настроювання різкості передбачена корекція діоптрій. Також бінокль обладнаний ультрафіолетовим фільтром, який захищає зір від шкідливих випромінювань.
Корпус покритий м'яким гумовим шаром, який покращує зчеплення з біноклем.
Olympus EXPS I 10x42 прекрасно підійде для спостереження за природою, тваринами або зоряним небом.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: Porro
- Призми: BaK-4
- Просвітлення: Багатошарове (Multi-Coated)
- Фокусування: Центральним колесом
- Корекція діоптрій: +2/-2
- Регулювання міжзорякової відстані: 60 - 70 мм
- Винос зіниці: 18.4 мм
- Наочники: Поворотно-висувні
- Корпус: Полікарбонат/Метал/Обрезинений
- Захист: Вологонепроникний/Ударостійкий
- Захист від ультрафіолетових променів
- Кріплення на штатив
Технічні характеристики:
Збільшення — 10 x
Тип збільшення — фіксоване
Діаметр об'єктива — 42 мм
Тип призм — Porro
Матеріал призм — BAK4
Просвітлення — Multi Coated
Діаметр вихідної зіниці — 4.2 мм
Світлосила — 17.64
Фактор сутінку — 20.4
Винос вихідної зіниці — 18.4 мм
Фокусування — центральна
Межі фокусування від - 5 м
Поле зору на 1000 м — 96 м
Реальний кут зору — 5.5°
Видимий кут зору — 55°
Ступінь захисту — вологозахист, ударостійкість
Розміри — 187 x 130 x 57 мм
Вага — 780 г
Особливість — висувні наочники, кріплення на штатив
Гарантія від виробника — 1 рік
Бренд — Olympus (Японія)
Комплектація:
Бінокль
М'яка якісна сумка
Широкий ремінь для бінокля
Захисні кришки на об'єктиви й окуляри
Інструкція
На бінокль уцінка. Товар із вітрини. Пошкоджено з'єднання верхніх захисних ковпачків.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olympus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Фіксована |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 57 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 6 975 ₴



