Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бинокль Konus NEWZOOM 7-21x40 - цей бінокль дасть змогу вам швидко перейти від загального вигляду до огляду найдрібніших подробиць. Має прогумований корпус і високоякісну оптику.
Бінокль обладнаний призмами Porro-конструкції, має захищений дизайн і просвітлення оптичних поверхонь. Для спостережень із великим збільшенням його рекомендується встановлювати на штатив.
| Тип: | Porro |
| Збільшення: | 7-21 |
| Діаметр об'єктива: | 40 мм |
| Поле зору: | На 1000м 96 м за 7х - 43 м при 21х; |
| Діаметр вихідної зіниці: | 5.7 мм — 7х, 1.9 мм — 21х. |
| Мін. дистанція фокусування: | 5 м |
| Скло призм: | BK7 |
| Матеріали корпусу: | прогумований пластик |
| Покриття лінз: | рубінове покриття оптики |
| Яскравість: | 25 |
| Фактор сутінку: | 22.36 |
| Маса: | 0.700 кг |
| Комплектація | Бінокль Konus, Інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.7 кг |
| Виробник | KONUS |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бінокль |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Максимальна кратність | 21 х |
| Тип кратності | Змінна |
- Ціна: 1 800 ₴



