
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільця та моноблоки Hawke призначені для кріплення оптичних пристосувань. Залежно від моделі кріплення виготовлені зі сталі або анодованого алюмінію з матовою поверхнею, яка перешкоджає утворенню відблисків. Характеристики:
| Виробник: | Hawke |
| Додаткова інформація: | BH - 4 мм |
| Комплектація: | Ключ шестигранний (1) |
| Фіксація на зброї: | Легкознімне |
| Матеріал: | Сталь |
| Кріплення: | Кільця |
| Країна-виробник: | Китай |
| База кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Кількість у наборі, шт.: | 2 |
| Країна походження: | Китай |
| Маса, г: | 129 |
| Висота основи (BH): | Low |
| Довжина/Габарити: | Висота — 37 мм, ширина — 42 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IO Hawk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Діаметр кілець | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 22 мм |
- Ціна: 1 665 ₴

