
Кільця сталеві Konus Steel Rings. d — 25.4 мм. Medium. Weaver/Picatinny
- В наявності
- Код: d-25.4
1 283 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільця та моноблоки Konus призначені для кріплення оптичних пристосувань. Залежно від моделі кріплення виготовлені зі сталі або анодованого алюмінію з матовою поверхнею, яка перешкоджає утворенню відблисків. Вони доступні в трьох варіантах: низькі — середні — високі.
Характеристики:
| Виробник: | Konus |
| Додаткова інформація: | BH - 4 мм |
| Комплектація: | Ключ шестигранний (1) |
| Фіксація на зброї: | Легкознімне |
| Матеріал: | Сталь |
| Кріплення: | Кільця |
| Країна-виробник: | Китай |
| База кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Кількість у наборі, шт.: | 2 |
| Країна походження: | Італія |
| Маса, г: | 175 |
| Висота основи (BH): | Medium |
| Довжина/Габарити: | Висота — 42 мм, ширина — 39 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 175 |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Діаметр кілець | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 22 мм |
- Ціна: 1 283 ₴
