
Кріплення до прицілу BSA Extra High. 2 кільця діам. 25,4 мм Weaver/Picatinny
- Немає в наявності
- Код: 21920403
203 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип кілець: Weaver/Picatinny (22 мм)
Діаметр кілець: 25,4 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав, матове чорне анодування
У комплекті: ключ шестигранник
| Виробник: | BSA-Optics |
| Додаткова інформація: | BH - 24 мм. Високі кріплення з вікнами для прицілювання без оптики. У комплекті пара кілець і ключ для встановлення. |
| Комплектація: | Ключ шестигранний (1) |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Кільця |
| Країна-виробник: | Іспанія |
| База кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Країна походження: | Великобританія |
| Висота основи (BH): | Extra High |
| Довжина/Габарити: | Повна висота: 57 мм, ширина: 45 мм, товщина: 16 мм, висота основи: 24 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Діаметр кілець | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Ширина планки | 22 мм |
- Ціна: 203 ₴
