
влевовправо
Приціл оптичний Discovery Optics VT-R 3-9x40 (25.4 мм, без підсвітки)
- Немає в наявності
- Код: 14631033
2 205 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптичні приціли Discovery Optics є популярним брендом оптики в Україні. Ці приціли поєднують у собі чудову якість і демократичну ціну. Серія VT-R — це початкова лінійка оптичних прицілів фірми Discovery Optics.
Приціл має змінну кратність 3-9х із діаметром лінзи об'єктива 40 мм. Діаметр трубки прицілу універсального розміру 25,4 мм. Приціл не має підсвічування прицільної сітки, а спеціальне покриття лінз забезпечує чудову видимість цілі.
Основні Характеристики:
- Виробник: Discovery;
- Загальна довжина: 310 мм;
- Вага: 434 г;
- Кратність: 3-9;
- Діаметр лінзи об'єктива: 40 мм;
- Діаметр труби: 25,4 мм;
- Покриття лінз: багатошарове;
- Інше: Ударостійкий Водонепроникний;
- Комплектація:
-Карточка характеристик,
-Салфетка для протирання оптики,
-Захисні кришки,
-Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Пневматична зброя |
| Мінімальна кратність | 3 |
| Максимальна кратність | 9 х |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Діаметр труби | 25.4 мм |
| Видалення вихідної зіниці | 100 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 40 мм |
| Відбудування від паралакса | Фіксований паралакс |
| Підсвічування прицільної марки | Відсутній |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний |
| Вага | 434 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
- Ціна: 2 205 ₴



