Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малогабаритна підзорна труба KONUSPOT-50 поєднує в собі невеликі розміри та досить високі технічні характеристики. Картинка вирізняється підвищеною яскравістю і чудовою оптичною прозорістю, зокрема за низького рівня освітленості. Підзорна труба Konus KONUSPOT-50 захищена від вологи, має повністю прогумований корпус. Збільшення змінне 15-45х, регулюється кільцем на окулярі. Фокусування здійснюється гвинтом на корпусі.
Комплектація
Мініштатив
М'який чохол
Тканина для догляду за оптикою
Характеристики
Оптичні
Об'єктив, мм
50
Оптичне збільшення, x
15-40
Тип призми
Porro
Діаметр вихідної зіниці, мм
3.57 – 1.25 мм
Мінімальна відстань фокусування, м
6
Фізичні
Вага, г
484
Габарити, мм
270 х 85 х 115
Країна виробництва
Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 15 х |
| Максимальна кратність | 40 х |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 0.484 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 755 ₴





