
влевовправо
Пістолет пневматичний SAS MP-40 BB кал. 4.5 мм. Метал
- В наявності
- Код: 23703003
3 825 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолети SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних і розважальних цілей. Водночас корпус спеціально обважнений, щоб надати користувачеві відчуття утримання в руках бойового пістолета. З цією ж метою весь модельний ряд має зовнішній вигляд наявних бойових пістолетів.
Під дуло SAS S&W MP-40 інтегроване планка Weaver, що дає змогу обладнати модель ліхтарем або цілевказівником.
Характеристики| Виробник: | SAS |
| Модель: | MP-40 |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Прицільні пристосування: | Цілик і мушка |
| Комплектація | Паспорт (1), Кульки кал.4,5 -250 шт./пач (1), Ключ шестигранний (1), заряджувач магазину (1) |
| Початкова швидкість, м/с: | 130 м/с |
| Запобіжник: | Ручний |
| Пістолети пневматичні: | Зі стисненим газом CO2 |
| Країна виробник: | Китай, Тайвань |
| Довжина загальна, см: | 19.5 |
| Країна походження: | Тайвань |
| Маса: | 710 г |
| Матеріал накладки/ручки: | Пластик |
| Кількість снарядів, шт.: | 21 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Weaver, Picatinny |
| Тип заряду: | Кулька BB |
Не забувайте запастися патронами. Ми зробили для вас набір балонів і куль, щоб заощадити ваш час:
- Профі-боєкомплект - 10 балонів + 800 куль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 21 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал рамки | Метал |
| Загальні | |
| Вага | 0.755 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 825 ₴


