
влевовправо
Кріплення для прицілу кільця Hawke Precision Steel. d — 25.4 мм. Low. Weaver/Picatinny
- В наявності
- Код: 39860275
1 710 ₴
+380506027977
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільця та моноблоки Hawke призначені для кріплення оптичних пристосувань. Залежно від моделі кріплення виготовлені зі сталі або анодованого алюмінію з матовою поверхнею, яка перешкоджає утворенню відблисків.
Особливості цієї моделі: З внутрішньої сторони кільця мають м'які вставки для захисту корпусу оптичного прицілу від подряпин.
Характеристики:-
Виробник
Hawke
-
Код товару
39860275
-
Артикул виробника
22124
-
Країна походження
Великобританія
-
Країна виробник
-
Гарантія, міс
6 місяців
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ:
-
Кріплення
Кільця
-
Фіксація на зброї
-
Діаметр кілець/Посадкове місце
-
База кріплення
-
Висота основи (BH)
-
Винос, см
2,5
-
Довжина/Габарити
Висота — 50 мм, ширина — 41 мм
-
Маса, г
71
-
Матеріал
-
Кількість у наборі, шт.
2
-
Довжина, м
0,180
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IO Hawk |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для всіх видів зброї |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Діаметр кілець | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Ширина планки | 22 мм |
- Ціна: 1 710 ₴

