
Пневматичний переломний пістолет Voltran Ekol FOWLER 140 м/с кал 4.5 мм
- В наявності
- Код: 22719009
3 465 ₴
- +380 (50) 602-79-77Ольга
- +380 (98) 624-42-51Ольга
ОПИС
Новинка на ринку України - FOWLER кал. 4,5 мм – пневматичний пістолет переломного типу від турецького виробника EKOL, призначений для спортивно-розважальної стрільби.
Ствол — ключовий елемент зброї, від його точності безпосередньо залежить купчастість стрільби. У моделі EKOL FOWLER ствол нарізний, довжиною 6" (152 мм), поміщений у полімерний кожух, що полегшує переламування та взведення зброї в будь-яких погодних умовах. Дульна частина ствола оснащена звуженням (чоком) для покращеного польоту кулі та підвищення точності. Збільшена прицільна лінія також сприяє високій точності.
Пістолет може стріляти як свинцевими кулями, так і сталевими кульками BB, однак нарізи розраховані переважно на свинцеві боєприпаси.
У ролі прицільних пристроїв виступають мушка і цілик, оснащені фіброоптичними нитками (TruGlo), що дозволяє вести прицільну стрільбу навіть при поганому освітленні. Мушка захищена, цілик виготовлений з металу та полімеру, регулюється по горизонталі та вертикалі. Для встановлення коліматора або оптичного прицілу пістолет оснащений планкою Picatinny 22 мм.
Текстурована рукоятка та кожух ствола забезпечують надійне та комфортне утримання в будь-яких умовах. Рукоятка ергономічної форми виготовлена з матового, високоміцного полімеру, стійкого до механічних пошкоджень. Оснащена насічками та анатомічними виїмками під пальці для надійного захоплення під час стрільби. Підходить як для правшів, так і для лівшів.
Пістолет оснащений ручним запобіжником поперечного типу, розташованим позаду спускового гачка, що запобігає випадковим пострілам.
Також FOWLER має механізм Anti Bear-Trap Safety — систему безпеки, яка запобігає передчасному спрацюванню пружини при взведенні пістолета, захищаючи користувача від можливих травм.
Пневматичний пружинно-поршневий пістолет EKOL FOWLER — легкий, якісно виконаний, ідеально підходить для розважальної стрільби — чудовий вибір для новачків, які роблять перші кроки у світі точної стрільби.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Бренд EKOL Voltran
- Країна-виробник Туреччина
- Модель FOWLER
- Тип Пістолети
- Джерело енергії Пружина
- Тип боєприпасу Свинцеві кулі
- Наявність Blowback Ні
- Калібр 4,5 мм
- Ударно-спусковий механізм (УСМ) Одинарної дії
- Загальна довжина, мм 321
- Довжина ствола, мм 152
- Висота, мм 157
- Ширина, мм 41
- Ствол (характеристики) Нарізний
- Матеріал корпусу Полімер
- Матеріал затвора/рами Метал
- Початкова швидкість, м/с 140
- Місткість магазину, шт. 1
- Матеріал рукояті Пластик
- Прицільні пристосування Прицільна планка і мушка з фібероптичними нитками
- Запобіжник Ручний
- Вага, кг 0.675
- Додаткова інформація Планка "Picatinny" 22 мм для кріплення оптики
- Комплектація Пістолет;Інструкція;Вкладиш;Картонна коробка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ekol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Пружинно-поршневої |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 140 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Метал |
| Загальні | |
| Довжина | 321 мм |
| Вага | 0.675 кг |
- Ціна: 3 465 ₴








